Nie ten gest, nie ta chwila, nie ten dzień, nie to spojrzenie? A może po prostu nie zrobiłeś na niej wrażenia, bo nosisz na sobie rzeczy, w których tak uwielbiałeś pojawiać się na co dzień na uczelni? Jeśli tak, czas uporządkować swoją garderobę.

Nie pozwalaj sobie na poważne błędy

męska kurtka

Chcielibyśmy uwierzyć ci na słowo, że potrafisz ubierać się na co dzień, ale mamy co do pewne wątpliwości. Badania udowadniają, że 80% mężczyzn po tym, jak skończyło studia – nie robi generalnej modernizacji swojej szafy, a to poważny błąd. Dlaczego? O tym przeczytasz w dzisiejszym artykule.

Przeczytaj i zapamiętaj te zasady raz na zawsze

1. Skarpetek nie dobiera się ani do butów, ani do spodni

Dostrzegamy na twojej twarzy charakterystyczny grymas. Nie dziw się – nawet jeśli mama przez całe życie powtarzała się, że skarpety dobiera się albo do spodni albo do butów, to jest zupełnie odwrotnie.

To ten rodzaj męskiej garderoby, którego dopasowanie wymaga pewnej wprawy. Kolor skarpetek powinieneś dopasować np. do krawata albo poszetki marynarki. Tak, my nie robimy sobie żartów – czytamy w serwisie Modne Skarpetki – modneskarpetki.pl.

2. Buty z naturalnej skóry wymagają pielęgnacji każdego dnia

Tak, twoje buty wymagają codziennej pielęgnacji. Przez pielęgnację nie rozumiemy omiecenia ich z kurzu i błota, ale dokładnie wyczyszczenie, wywoskowanie i wypastowanie. No dobra, woskowanie możesz zostawić na najbliższy weekend, ale za całą resztę zabierz się tuż po powrocie do domu. Nie pozwól, aby skóra miała długotrwały kontakt z wilgocią, solą i piachem. To wpływa na nią destrukcyjnie.

3. Do koszuli z długim rękawem nie zakładaj podkoszulka

Pod żarnym pozorem – rozumiesz? Ewentualnie taki na ramiączkach, który byłby po prostu nie dostrzegalny na pierwszy rzut oka. Wystający spod eleganckiej koszuli T-shirt to obciach do kwadratu. Mamy nadzieję, że weźmiesz sobie tę uwagę do serca.

4. Rąk nie trzyma się w kieszeniach marynarki

Jeszcze do niedawna wydawało nam się to oczywiste, ale przechadzając się po korytarzach jednej z największych firm handlowych w Polsce – stwierdziliśmy, że jest inaczej. Więc przypominamy. Jeśli nie masz już co zrobić z rękoma, możesz najwyżej wsadzić je do kieszeni od spodni, ale to też pod warunkiem, że nie prezentujesz klientowi swojego nowego produktu, nie prowadzisz szkolenia lub nie rozmawiasz z kobietą.

5. Zbyt duże, ściągnięte paskiem spodnie

To coś, czego kobiety nie wybaczają. Po prostu. Musisz to zrozumieć – od tego nie ma żadnego wyjątku. Koniec i kropka.

Ty też możesz podobać się kobietom. Ubieraj się świadomiefrikinhttp://aglo.pl/ty-tez-mozesz-podobac-sie-kobietom-ubieraj-sie-swiadomie/http://aglo.pl/feed/Nowinki5