Staś trafił pod opiekę Dietetyk Elżbiety Bujak z Kielc. Dzięki wsparciu całej rodziny, wielkiej chęci i samozaparciu Stasia oraz pomocy p. Eli stan zdrowia Stasia uległ zdecydowanej poprawie!

Staś

Masa ciała: -11 kg! (56kg –> 45 kg);
Tkanka tłuszczowa: -12% (40% –> 28%)

Dietetyk Elżbieta Bujak: Gdy Staś przyszedł na pierwsze spotkanie, trochę się przestraszył 😉 „Jak to? Tyle wyrzeczeń?” Początkowe zalecenia, następnie ułożony dla Stasia indywidualny jadłospis, zaczęły przynosić oczekiwane efekty, co bardzo zmotywowało Staszka. Dodatkowo motywowali go wspaniali rodzice, którzy również wprowadzili zmiany w żywieniu całej rodziny. Cieszą mnie słowa mamy, kiedy mówi, że teraz Staś to wulkan energii, świetnie się czuje i świetnie wygląda (co zresztą widać :))

Jestem z Ciebie Stasiu bardzo dumna i cieszę się razem z Tobą i z Twoimi rodzicami. Gratulacje!

Mama Stasia: Miałam napisać w wielkim skrócie, ale aby uświadomić inne osoby, które mają dylemat i zastanawiają się nad wyborem poradni dietetycznej, postanowiłam się nieco rozpisać 🙂
Z całego serca, bardzo, bardzo mocno polecam Dietetyk Elżbietę Bujak. Dlaczego? Najlepiej przemawiają fakty, dlatego podam wyniki badań mojego 8-letniego synka, przed i po wizycie u Pani Eli:

Przed:

  • Cholesterol: 164 mg/dl (140-200)
  • Cholesterol wyliczeniowy: 108

Po:

  • Cholesterol: 149 mg/dl!!
  • Cholesterol wyliczeniowy: 96!!

Wyniki badań i skuteczność mówią same za siebie. Jednak praca Pani Eli nie była skoncentrowana tylko na wynik. Program żywieniowy jaki Pani Ela nam przygotowywała był bardzo urozmaicony i jednocześnie bardzo prostu w przygotowaniu. Nazwy posiłków były zabawne, dzięki czemu to wszystko zachęcało moje dziecko do jedzenia. Syn dzień w dzień zadawał pytania typu: „Mamo, co dzisiaj zjemy?” 🙂

Kontakt z Panią Elą był wzorowy! Wszystko przebiegało sprawnie i przyjemnie. Jadłospisy otrzymywaliśmy na maila, a w razie jakichkolwiek pytań została nam natychmiast udzielana szczegółowa odpowiedź.

Dzięki doskonałemu podejściu do pacjenta i uwzględnianiu indywidualnych potrzeb teraz nie tylko Staś się zdrowo odżywia, ale cała nasza rodzina. Codziennie jemy pełnowartościowe, zdrowe i smaczne posiłki.

Bardzo polecam Panią Elę i gabinety dietetyczne Mój Dietetyk! Jestem mamą i zdrowie mojego dziecka jest dla mnie najważniejsze. Dzięki Pani Eli Mój synek czuje się doskonale, a ja nauczyłam się jak działać, aby ten efekt był długotrwały. Lepiej nie mogliśmy trafić! Dziękuję!

Powered by WPeMatico