Przedstawiamy Panią Karolinę Lęcznar z Rzeszowa, finalistkę II Edycji Programu Metamorfoz, która pod okiem dietetyk Sylwii Jajuga osiągnęła spektakularne efekty i odnalazła swój Szczęśliwy Sposób Odżywiania.

Pani Karolina:

Masa ciała: -11,9 kg (100,9 kg -> 89 kg)
Tkanka tłuszczowa: -3,2% (45,8% -> 42,6%)
Nawodnienie: +1,7% (38,5% -> 40,2%)

A jak podsumowała metamorfozę dietetyk Sylwia Jajuga?

Zaczynając współpracę z Panią Karoliną wiedziałam, że będzie ona owocna. Jej zapał i chęć do
działania były dla mnie zaskakujące. Nie było dla niej rzeczy niemożliwych podczas realizowania
moich jadłospisów. Pomimo dwójki małych dzieci w domu, którymi Pani Karolina się na co dzień
zajmuje, potrafiła znaleźć czas na przygotowywanie posiłków z planu żywieniowego dla siebie i dla rodziny, znaleźć czas na treningi w tygodniu, gdzie wcześniej nie było to dla niej możliwe. Małą przeszkodą w obniżaniu masy ciała była niedoczynność tarczycy Pani Karoliny. Poinformowałam ją o tym, że ten proces może być trochę dłuższy w jej przypadku i wymagać więcej wysiłku, ale to jej nie zniechęcało. Nie wykręcała się z wizyt kontrolnych z powodu braku opieki nad dziećmi tylko brała je ze sobą do gabinetu. Bardzo chętnie współpracowała i była otwarta na wszystkie moje pomysły jak np. wspólne treningi. Jestem bardzo z niej dumna i cieszę się, że trafiłam na tak wspaniałą osobę i mogłam jej pomóc w jej życiowej metamorfozie.

Metamorfoza Pani Karoliny z Rzeszowa
Gratulacje dla Pani Karoliny i dietetyk Sylwii Jajuga za niezwykle owocną współpracę! Życzymy dalszych sukcesów w dążeniu do wymarzonej sylwetki!

Dietetyk Sylwia_Jajuga-01

Sylwia Jajuga
dietetyk

Ty również znajdź swój:
Szczęśliwy Sposób Odżywiania

   

Powered by WPeMatico