Letnia Metamorfoza z Gdańska to opowieść dwóch kobiet, których życie mocno zmieniło się pod wpływem „diety” – dziś poznają Państo Panią Alicję, która trafiła do programu Letnie Metamorfozy dzięki audycji Radia Gdańsk. Na antenie nasza dietetyk Natalia Bobowik zachęcała do uczestnictwa w projekcie metamorfoz.

Pani Alicja miała już za sobą wiele nieudanych prób odchudzania na własną rękę, miała też obawy, że i tym razem efekt będzie krótkotrwały. Podczas współpracy z dietetykiem zwiększyła swoją świadomość na temat ukrytych nawyków, które utrudniają walkę o szczupłą sylwetkę, zajadania stresu, planowania posiłków i aktywności, ilości i jakości snu, czy dojadania po dzieciach.

Wyniki Pani Alicji po 6 tygdniach kuracji:

Masa ciała: – 4,6 kg
Tkanka tłuszczowa: – 5,3 %
Obwód talii: – 11 cm

Jak metamorfozę wspomina Pani Alicja?

Udział w letnich metamorfozach pozwolił mi spojrzeć na moja dietę i sposób odżywiania z szerszej perspektywy, uświadomił wiele kwestii i nauczył systematyczności. Dzięki temu programowi:

 • ograniczyłam ilość wypijanych kaw do dwóch dziennie,
 • pije codziennie co najmniej 1,5l wody/herbat ziołowych,
 • jem regularnie co 2,5-3 godziny,
 • wiem że zrównoważona dieta, to dieta w której chleb, a w zasadzie węglowodany są tak samo ważne jak każdy inny składnik.
 • Metamorfoza ta nie miałaby tak wspaniałego finału, gdyby nie pomoc ze strony naszych partnerów. Podziękowania należą się zatem Pani Agnieszce Adas, Karolinie Lewandowskiej MUA, Martella Photo Shots za pomoc w końcowej sesji zdjęciowej, a także Bird fly za realizację i montaż filmu, który zaprezentujemy niebawem.

  Dziękujemy również All For Body Gdańsk oraz Studio Figura Gdańsk za ufundowanie karnetów oraz Radio Gdańsk S.A. za objęcie patronatu medialnego nad wydarzeniem.

  Metamorfoza 1
  Ogromne gratulacje dla Pani Alicji i dietetyk Natalii Bobowik za niezwykle owocną współpracę! Życzymy dalszych sukcesów w życiu!

  Natalia Bobowik 1NATALIA BOBOWIK 2Natalia bobowik 3Dietetyk_Natalia Bobowik

  Natalia Bobowik
  dietetyk

  Ty również znajdź swój:
  Szczęśliwy Sposób Odżywiania

     

  Powered by WPeMatico