Nazywam się Joanna Kokowska i jestem absolwentką dietetyki wydziału Nauk o Zdrowiu, Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Przez kilka lat trwania studiów zdobywałam doświadczenie na licznych praktykach zawodowych. Obecnie jestem na studiach magisterskich na kierunku dietetyka. Od początku czerwca mam przyjemność należeć do zespołu poradni Mój Dietetyk.

Od zawsze bardzo lubiłam eksperymentować w kuchni, co po części wpłynęło na wybór mojej ścieżki zawodowej. Chciałabym w swojej pracy pokazać klientom, że złowrogie słowo DIETA tak naprawdę jest bardzo SMACZNE. Jestem osobą kreatywną i zawsze staram się znaleźć ciekawe rozwiązanie.

Wprowadzanie zmian w żywieniu trzeba zacząć przede wszystkim od odpowiedniego nastawienia – zdrowy sposób żywienia to zmiana na całe życie! W mojej pracy chciałabym skupić się na satysfakcji klienta z osiąganych efektów i wypracowywanych kompromisów – zadowolenie jest kluczem do sukcesu. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście, zaangażowanie, zrozumienie potrzeb i wsparcie w każdym momencie wprowadzania zmian.

Prywatnie jestem osobą bardzo rezolutną i pozytywnie nastawioną do życia. Jestem osobą towarzyską, a praca z ludźmi sprawia mi ogromną satysfakcję. Bardzo ważna jest dla mnie empatia, dzięki której mogę wsłuchać się w potrzeby drugiej osoby.

>> Joanna Kokowska – rozwój zawodowy i osiągnięcia

Powered by WPeMatico